Kalite Politikamız

kalite

  • Değerleme uzmanlığı ve geliştirme danışmanlığı alanında Türkiye’nin akla ilk gelen, prestijli, lider, öncü, iş bilgisi kuvvetli ve marka değeri yüksek değerleme şirketi olmak, bunu korumak.
  • Her aşamada uluslararası standartları sağlamak, gelişim ve başarıda sürekliliği yakalamak.
  • Doğru, bağımsız – tarafsız, kaliteli, güvenilir ve etik kurallara uygun değerleme hizmetini mümkün olan minimum sürede vermek, verimli ve karlı çalışmak.
  • Sürekli eğitim, gelişim ve iyileştirme çalışmalarımız ile, çalışanlarımızın eğitimine, kişisel ve mesleki gelişim süreçlerine katkıda bulunarak memnuniyetlerini artırmak.
  • Kalite Yönetim Sistemi prensipleri doğrultusunda hareket ederek Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini ölçmek, gereklerini yerine getirecek şekilde sürekli iyileştirerek hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.