En Verimli ve En İyi Kullanım Analizi

verim_big

Gayrimenkullerinizin, yasal, fiziksel, finansal özellikleri ve piyasa araştırmaları doğrultusunda en verimli ve en iyi kullanımına ilişkin kapsamlı raporlarla proje geliştirme sürecinize destek oluyoruz.

En Verimli ve En İyi Kullanım Analizi, gayrimenkul tipine göre satış oranları, satış hızları, stok bilgisi gibi verileri içeren sektör raporlarıyla birlikte, çeşitli senaryolara yönelik nakit akış analizleri ve mimari konsept öngörüsüyle desteklenerek, yatırımınızı daha güvenli bir şekilde yapmanıza olanak sağlar.

TSKB Gayrimenkul Değerleme olarak, mülke en yüksek getiriyi sağlayacak seçeneğin tespiti için ‘En Verimli ve En İyi Kullanım Analizi’ sunuyor, kapsamlı hesaplamalar ve analizlerle bölgesel ve sektörel gelişmeler ışığında gayrimenkul projelerine sürdürülebilir değer katıyoruz.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.