Teminat Değerleme

teminat_big

Bankalara, finansal kiralama şirketlerine, bayilik veren özel şirketlere, pazar değeri ve kira değeri tespitine yönelik Teminat Değerleme hizmeti sunuyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren uzmanlarımız tarafından raporlar en hızlı ve en doğru şekilde hazırlanıyor. Raporlarımızı geniş denetmen kadromuzun yaptığı titiz kontrolün ardından  müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Bu hizmetle finans kuruluşlarının ve bayilik sistemiyle çalışan özel şirketlerin sağlamayı öngördükleri kredilere karşılık almayı planladıkları gayrimenkul teminatlarının değer-risk analizlerini gerçekleştiriyoruz.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.