İlgili Kişi Başvuru Formu

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA İLGİLİ KİŞİ BAŞVURUSU

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda (“Kanun”) ilgili kişi olarak tanımlanan kişilere, Kanun’un 11. maddesinde kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin belirli haklar tanınmıştır.

Kanun’un 13. maddesinin birinci fıkrası kapsamında veri sorumlusu TSKB Gayrimenkul Değerleme Anonim Şirketi (“Şirket”) olarak tarafımıza gerçekleştireceğiniz başvuruların yazılı olarak iletilmesi gerekmektedir.

İşbu başvuru formu, Şirketimiz ile olan ilişkinizi tespit ederek, varsa, Şirketimiz tarafından işlenen kişisel verilerinizi eksiksiz olarak belirleyerek, ilgili başvurunuza doğru ve kanuni süresinde cevap verilebilmesi için tanzim edilmiştir.

Tarafınızca gerçekleştirilecek başvuruların takibi ve sağlıklı bir şekilde yanıtlanabilmesi için işbu formun çıktısı alınarak ve/veya formda yer alan bilgilerin asgari olarak yer alacağı bir dilekçe vasıtasıyla, aşağıda belirtilen yöntem ve iletişim adresi üzerinden iletilmesini önemle rica ederiz.

İlgili Kişi Başvuru Formu’nu bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayınız.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.