İnşaat İlerleme ve Yatırım İzleme Danışmanlığı

insaat_big

Proje geliştirme, inşa ve yenileme gibi nedenlerle talep edilen kredilerin finansmanında fiziksel ilerlemenin çalışma takvimine uygunluğu ve yapılan ödemelerin belirli aralıklarla izlenmesi, olası risklerin önüne geçilmesini sağlar.

TSKB Gayrimenkul Değerleme olarak, İnşaat İlerleme ve Yatırım İzleme Danışmanlığımızla maliyet analizi, bina alanlarının yasal ve mevcut durum analizleri, inşaat seviyesi tespitleri gibi hizmetlerle konut, ofis, alışveriş merkezi, lojistik depolama alanları, turizm yatırımları, hidroelektrik santraller, fabrika ve tesis yatırımları gibi projeler için yatırımcılara ve kredi kuruluşlarına yüksek katma değer sağlıyoruz.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.