Biz Kimiz?

bizkimiz

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş., Kasım 2002 tarihinde kuruldu. Sermaye Piyasası Kurulu tarafından Şubat 2003’te ‘Gayrimenkul Değerleme Şirketleri’ listesine alındı ve alanında SPK lisansına sahip ilk kuruluşlardan biri oldu.

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş., Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nın (TSKB) bir iştirakidir. Ana ortağımız olan TSKB’nin, gayrimenkul, makine ve ekipman değerlemesi konusundaki uzmanlığı üzerinde yükseliyoruz.

TSKB markasının ulusal pazardaki yarım asrı aşkın itibar ve gücünü daima arkamızda hissediyor; vizyoner danışmanlık hizmetlerimizle gayrimenkul yatırımlarında yerli ve yabancı yatırımcılara doğru ve sağlıklı adımlar için yön veriyoruz.

Günden güne güçlenen deneyimli ve uzman kadromuzla, danışmanlık alanında yenilikçi ve farklı çözümler üreterek,  geniş müşteri kitlemize kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

SPK ve BDDK lisanslarının yanı sıra hizmet kalitesini, uluslararası geçerliliği  olan prestijli RICS sertifikasıyla tescilleyen TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş., Türkiye’de yeşil bina yatırımlarına değerleme hizmeti veren ilk kuruluşlardan biridir.

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş., bir varlığın veya gayrimenkulün, gayrimenkul projesinin veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların, belli bir tarihteki muhtemel değerini, bağımsız ve tarafsız olarak takdir edip, danışmanlık hizmetleri kapsamında da gayrimenkulle ilgili pazar araştırması, fizibilite analizi, en verimli ve en iyi kullanım analizi ve konsept geliştirme danışmanlığı gibi hizmetler sunar.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.