Yönetim Kadrosu

makbule

Makbule Yönel Maya

GENEL MÜDÜR

Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümünden 2003 yılında mezun olan Makbule Yönel Maya, SPK ve RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) lisanslı değerleme uzmanıdır.

Çalışma hayatına 2003 yılında başlayan Maya, gayrimenkul ve Şehir Planlamaya yönelik çeşitli pozisyonlarda görev almış, 2005 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş bünyesine katılarak  Değerleme Uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. 2007 yılında Yönetici Yardımcılığı pozisyonuna getirilen Maya, 2008 yılında Yönetici, 2010 yılında Müdür ve 2012 yılı başında Kurumsal Değerleme Departmanı ile Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna getirilmiştir. Mart 2013 itibarı ile Maya, şirketin Genel Müdürü olarak atanmıştır. Maya, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği’nde (TDUB) 2017-2019 ve 2014 -2017 dönemlerinde Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. Maya aynı zamanda, Lisanslı Değerleme Şirketleri Birliği Derneği’nde (LİDEBİR) Yönetim Kurulu üyeliği ve Urban Land Institute Türkiye'de (ULI) İcra Kurulu üyeliği görevlerini yürütmüştür.

Değerleme sektöründe 19 yıllık tecrübesi bulunan Maya, çalışma hayatı boyunca; çok çeşitli gayrimenkul türleri için saha ziyaretleri yaparak değerleme ve fizibilite raporu hazırlamış, halka açık ya da halka açılmayı planlayan şirketlerin aktiflerinde yer alan gayrimenkuller için değerleme raporları hazırlamış, gayrimenkul geliştirmeye yönelik danışmanlık faaliyetlerinde bulunmuştur.

DEVAMINI OKU
ozan

Ozan Kolcuoğlu

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Yıldız Teknik Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektrik Mühendisliği bölümünden 2004 yılında mezun olan Ozan Kolcuoğlu, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi’nden MBA yüksek lisansını almaya hak kazanmıştır. Eğitim hayatına 2014 yılında University of Florida ile devam eden Kolcuoğlu, Global Sustainable Energy programından başarı ile mezun olmuştur. Ayrıca SPK, RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) ve LEED Green Associate lisanslı değerleme uzmanıdır.

Çalışma hayatına 2004 yılında başlayan Kolcuoğlu, inşaat sektörüne şantiye tecrübesi ile başlamıştır. 2006 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş bünyesine katılarak Değerleme Uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. 2010 yılında Yönetici Yardımcılığı pozisyonuna getirilen Kolcuoğlu, 2012 yılında Yönetici, 2014 yılında Müdür pozisyonuna getirilmiştir. Eylül 2015 itibarı ile Kolcuoğlu, şirketin Marmara ve Karadeniz Bölgeleri Özel Projeler Departmanı Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

Değerleme ve danışmanlık alanlarında yaklaşık 18 yıllık tecrübesi bulunan Kolcuoğlu, çalışma hayatı boyunca; arsa-arazi, konut, iş merkezi, turistik tesisler, fabrika ve diğer üretim tesisleri, alışveriş merkezleri, depolama alanları, limanlar vb. gibi çeşitli gayrimenkul türlerinin analizi ve ekspertiz raporlarının hazırlanması, konut, AVM, otel, ofis ve hastane gibi gayrimenkul yatırım projelerinin değerleme ve fizibilite çalışmaları ile en etkin ve en verimli kullanım analizleri; konut projelerinin pazarlanması için yapılan ön araştırma, fizibilite çalışmaları gibi gayrimenkule ve gayrimenkul geliştirmeye yönelik çok çeşitli konularda çalışmalar yürütmüş olup yurtdışında da yapmış olduğu değerleme ve fizibilite çalışmaları ile TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de çalışmaya Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

DEVAMINI OKU
sertan-unal

Sertan Ünal

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Kocaeli Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden 2000 yılında mezun olan Sertan Ünal, SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanıdır.

Çalışma hayatına 2001 yılında askerlik görevini yaparken Milli Savunma Bakanlığı İnşaat Emlak Başkanlığı’nda İnş. Müh. Atğm. olarak başlayan ÜNAL, 2002-2005 yılları arasında inşaat ve mühendislik firmalarında şantiye tecrübesi edinmiştir. 2005 yılında serbest olarak değerleme sektörüne adım atmıştır. 2007 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesine katılarak İzmir Şubesinde Değerleme Uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. 2010 yılında İzmir Şube Yönetmeni, 2013 yılında Teminat Değerleme Departmanında Yönetici, 2015 yılında aynı departmanda Müdür olarak çalışmıştır. 2015 Ekim ayı itibarı ile Ünal, şirketin Teminat Değerleme Departmanı Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

Değerleme ve danışmanlık alanlarında yaklaşık 19 yıllık tecrübesi olan Sertan Ünal, halen Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

DEVAMINI OKU
Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.