İnsan Kaynakları Politikamız

ik

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş, sektördeki konumunu çalışanlarından aldığı güç ve destek ile oluşturmuş olup insan kaynağı en önemli değerimizdir.

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş İnsan Kaynakları Politikamız;

  • İşe alımlarımızı yetkinliğe dayalı bir prensiple, kurum değerlerimizi koruyup geliştirecek insan kaynağını seçme hedefi ile gerçekleştiriyoruz.
  • Hedef ve stratejilerimizi çalışanlarımızın katılımı ile oluşturuyoruz; çünkü “hepimiz aynı gemideyiz”.
  • Çalışanlarımızın performansını dönemsel olarak objektif ve belirli kriterler ile ölçüyor, değerlendiriyor ve  sergilediği performansa göre ödüllendiriyoruz.
  • Çalışanlarımızın motivasyonuna önem veriyor ve çeşitli İnsan Kaynakları uygulamaları ile çalışma ortamımızın dinamizmini koruyoruz.
  • Kurumumuzun yöneticilerini, kurumumuzun içinde yetiştiriyor, liderlerimizi kendi içimizden seçiyoruz.
  • Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişim ihtiyaçları doğrultusunda, performanslarını ve yetkinliklerini artırmak, kendi potansiyellerini keşfetmelerini sağlamak amacıyla  eğitim planlarını çalışanlarımızın katılımı ile hazırlıyoruz.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.