Yabancıların Alım İşlemleri ve Vatandaşlık Hakkı İçin Gayrimenkul Değerleme

vatan-b

‘’Türk Vatandaşlığı Kanununun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’’ ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü (TKGM) tarafından 15.02.2019 tarihinde “Yabancıların Taşınmaz Ediniminde Değerleme Raporu Aranılması Hakkında” yayımlanan genelge doğrultusunda yabancıların alım işlemleri ve vatandaşlık hakkı için gerekli olan gayrimenkul değerleme raporlarının hazırlanmasında destek veriyoruz. Gayrimenkullerinizin yasal, ekonomik ve fiziksel durumunu, getiri potansiyellerini dikkate alarak bağımsız ve tarafsız bir şekilde, uluslararası standartlar ile mevcut yasa ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendiriyoruz.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.