Eğitim ve Gelişim

egitim

TSKB Gayrimenkul Değerleme bünyesine katılan herkes ilk günden itibaren öğrenme ve gelişim olanaklarından yararlanmaya başlar.

Performans sisteminin yanı sıra yetkinlikler, düzenleyici kurumların standartları ve mesleki gereksinimler dikkate alınarak yapılan çalışmalar sonucunda, organizasyon yapımızdaki her bir pozisyon için yıllık eğitim ve gelişim faaliyetleri oluşturulmaktadır. Eğitim planları yapılırken çalışanlarımızın istek ve önerileri de dikkate alınmakta, yönetici ve yönetici adayı yetiştirmek üzere çeşitli eğitim ve kariyer planlamaları yapılmaktadır.

Aramıza yeni katılan tüm çalışanlarımıza öncelikle kurumsal ve mesleki oryantasyon, İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verilmektedir. Bu eğitimler ile çalışanın kurumu yakından tanıması, kurum politikaları, ortak uygulamalar hakkında bilgi sahibi olması ve kuruma uyum sürecini kolaylaştırıcı bazı temel eğitimleri alması amaçlanmaktadır.


Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.