Beylikdüzü’nün Yıldızı Parlıyor

25 03 tskbgd @ hurriyet 23

Markalı konut üreten firmaların radarında olan Beylikdüzü gelişim süreci ile dikkat çekiyor. 2012 yılına kadar merkezi noktalara uzak olması nedeniyle fazla tercih edilmeyen bölge 2012 yılında metrobüs hattının açılmasıyla birlikte konut fiyatlarının hızla arttığı önemli bir cazibe merkezi haline geldi. Ulaşım olanaklarının artması ile birlikte Beylikdüzü'de nüfusun arttığını belirten TSKB Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Gizem Çiçek, "Bölge, bir dönem düşük ve orta gelir grubu tarafından tercih edilmesine rağmen ulaşım imkânlarının kolaylaşması ve yapılan yatırımlar ile her kesim tarafından tercih edilen bir bölge durumuna geldi.” dedi.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.