3.Köprü’yle Arsa Fiyatları Neydi, Ne Oldu?

05_28 12 tskbgd @ posta 16

TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya, İstanbul'daki arsa ve arazi değerlerini etkileyen projeleri; metro, Avrasya Tüneli, 3. Havalimanı, önemli kamu binaları, sağlık yatırımları ve üniversite yatırımları olarak sıraladı. Yine bir diğer mega proje olan 3. Köprü, bu yıl açıldı. Bağlantı yollarının ihalesi de bu yıl yapıldı. Bağlantı yolları da Marmara bölgesi ve özelikle istanbul'daki arsa değerlerini etkileyen güçlü bir etken oldu. Bu anlamda Tekirdağ, Silivri, Çatalca, Bahçeşehir Avrupa Yakası'nda etkilenen önemli güzergahlar. 3. Köprü çevresindeki arsa ve arazi fiyatlarının yıllara göre değişimi, mega projelerin etkisini gözler önüne seriyor…

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.