Yatırımcı İçin Fırsat Var

Yatırımcı-İçin-Fırsat-Var

Avrasya Tüneli bölgenin değerlenmesine neden oldu" Marmaray'ın faaliyete geçmesiyle birlikte bu bölgelerde, gayrimenkul değerlerinde ki artış ve bu büyük projenin yeni projelere verdiği katkı gün geçtikçe daha fazla oluyor. İstanbul ulaşım altyapısındaki en başarılı çözümlerden biri olarak nitelendirilebilecek proje hem kent kullanıcılarının alışkanlıklarını değiştiren hem de çıkış verdiği noktalarda gayrimenkul fiyatlarını yukarı yönlü etkileyen önemli bir dinamik oldu. Bölgede yaşanan bu ulaşım gelişimi doğrultusunda özellikle Yenikapı ve Cankurtaran bölgelerinde gayrimenkul fiyatlarında son dört yıllık dönemde yaklaşık yüzde 45 oranında artış yaşandı. Yine Avrasya Tüneli'nin 2016 yılında açılması, bölgedeki konut kira ve satış fiyatlarında da artışa neden oldu.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.