Ulaşım Kolaylaşacak

hurriyet

İlçedeki ulaşım yatırımları hakkında bilgi veren TSKB Gayrimenkul Değerleme Kurumsal Kalite ve İş Geliştirme Departmanı Yönetici Yardımcısı Gamze Ertaş Karcıoğlu, "2019 yılında açılması planlanan Başakşehir-Kayaşehir metro hattı ile Başakşehir Kayaşehir-Olimpiyat tramvay hattının bölgeye değer katan önemli ulaşım projelerinden olduğunu söyledi . 13,5 km'lik Başakşehir-Kayaşehir-Olimpiyat tramvay hattı ile açılması planlanan Halkalı-Amavutköy-3.Havalimanı raylı sistem hattı entegre olduğunda 3. havalimanına ulaşım kolayca sağlanabilecek. Kuzey Marmara Otoyolu'nun bağlantı yollarına ve 3. havalimanına bu projeler ile kolayca ulaşılabilecek olması Başakşehir'i bölgesel bir merkez haline getiriyor ve bu gayrimenkul değerlerini de etkiliyor" dedi.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.